Hakkımızda

Ergin Makina Hakkında

ERG Makina sektöründe ilkleri başarmayı herzaman kendine ilke edilmiştir. Türkiye de kendi özel tasarım ve kalitesiyle aynı zamanda da üstün kalite anlayışıyla sektörde tartışmasız liderliğe sahiptir Yaklaşık 50 yıl önce başladığımız iş serüvenimize, her geçen gün hızlı bir ivmeyle sürekli yükselmekte olan Erg Makina, En son yatırımını is İzmir Pancar organize sanayi bölgesinde gerçekleştirmiştir.

ERG MAKİNA, Üretim alanı anlamında , Sadece Türkiyenin değil, Aprupanın da en büyüğü olma özelliğine sahiptir. 4.000 metre kare kapalı ve 4.000 metre kare açık alan olmak üzere, toplamda 8.000 metre kare lik bir üretim tesisi bulunmaktadır.

Tamamiyle yerli ve kendi kaynaklarımızdan oluşturduğumuz bütçe ile kuruluşu gerçekleşen firma bünyemizde, departmanlar ve yönetim bölümümüz bulunmaktadır. Ayrıca İşletmemizde azami 15 ile 50 çalışana kadar istihdam sağlanmaktadır. Bunun yanında, üretim kapasitemiz ise aynı anda 15 makine üretebilecek kapasitededir.

Over 3500 Five Star Reviews

4000 Reviews
“Inventore veritatis et quasi architecto beatae modi ut vitae sunt beatae vitae dicta sunt expli-cabo. Nemo enimsunt explicabo consectetur.”

Consumer Choice Award of the year - 2015

Consumer Choice Award of the year - 2015

Consumer Choice Award of the year - 2015

Markalar

Ürünlerimizde kullandıgımız markaları sizinle paylasıyoruz. Daha detaylı
bilgi alabilmek için lütfen iletisime geçin.